0730 29 00 00 - IN TARA

0730 29 00 29 - BUCURESTI

CONSTANTA ** Angajam OPERATOR CNC

Descrierea jobului :

- Operarea masinii de debitare cu apa ( WaterJet Cutting Machine ) si a masinii de debitat cu jet de plasma de inalta definitie
- Supravegherea procesului de debitare
- Realizarea ofertelor si transmiterea catre clienti
- Analizarea si procesarea, in CAD, a desenelor si schitelor primite de la clienti,
- Stabilirea planelor de croi, manipularea materialelor, verificarea reperelor realizate,
- Inregistrarea lucrarilor prestate si alte lucrari necesare bunei desfasurari a activitatii.
- Gestionarea timpului de lucru, a materialelor, intocmirea devizelor si planificarea comenzilor,
- Efectuarea activitatii de mentenanta prevenitva si corectiva pana la un anumit nivel
- Asigurarea calitatii pentru produsele realizate conform planului de control
- participarea la actiunile de imbunatatire continua din cadrul companiei

Cerinte:
- Cunostinte programe de proiectare - cunostinte desen tehnic (citire, interpretare)
- Experienta in lucrul cu masini unelte cu comanda numerica, preferabil masina de debitare cu apa (constituie avantaj lucrul cu masini de debitare CNC asemanatoare, ex. - masina de debitare cu laser, plasma oxigaz)

Oferta :
Pachet salarial motivant

- Postul este localizat in Valu lui Traian. Compania asigura transportul din/spre Constanta.

Candidatii interesati pot trimite CV-ul la adresa de email : office@granddesign.ro

Descrierea companiei  :

Grand Design este producator national de confectii metalice speciale – scari, balustrade, copertine, pasarele, porti si garduri.

www.granddesign.ro

Facebook Grand Design Google Plus Grand Design Pinterest Grand Design Youtube Grand Design Twitter Grand Design Youtube Grand Design